پاسخ به سوالات متداول مشتریان

 
1آیا امکان خرید جعبه در تعداد کم وجود دارد؟ کمترین مقدار قابل سفارش چقدر است؟
فروش محصولات به صورت خرده و جزئی تنها از طریق وبسایت ملک مقوا امکان پذیر است و حداقل میزان قابل خرید هر محصول در صفحه آن محصول مشخص شده است. به نحوی که مشتری نمی‌تواند کمتر از مقدار مشخص شده از آن محصول را به سبد خرید خود اضافه کند. مثلا این مقدار برای صفحه کیک حداقل 5 کیلوگرم و برای جعبه پیتزا حداقل 200 عدد می‌باشد.
2حداقل تعداد برای سفارش جعبه با چاپ اختصاصی چقدر است؟
درصورتیکه فقط بخواهید لوگو یا نام برند خودتان را روی جعبه طلاکوب کنید باید حداقل 100عدد جعبه یا دیس سفارش دهید. اما اگر به جعبه‌ای با چاپ کاملا اختصاصی نیاز دارید باید حداقل 1500 عدد از یک طرح را ثبت سفارش کنید.
3آیا امکان تولید جعبه با ابعاد و شکل خاص ( بغیر از ابعاد محصولات موجود در سایت ملک مقوا) نیز وجود دارد؟
بله، جهت آگاهی از قیمت و حداقل تیراژ تولید محصولات خاص با این شماره تماس بگیرید. 03137483775 داخلی 2
4آیا امکان ارسال سمپل و نمونه محصول برای مشتری وجود دارد؟
بله، برای محصولات موجود در سایت ملک مقوا و جهت اطمینان مشتری پیش از سفارش به صورت عمده ( بیش از 500 کیلوگرم) امکان ارسال نمونه محصول به سراسر کشور وجود دارد. برای دریافت نمونه با ما تماس بگیرید.
5چگونه می‌توانم نمایندگی فروش محصولات ملک مقوا را در شهر خودم داشته باشم ؟
مرکز توسعه بازار ملک مقوا از همکاری با شما در فروش محصولات خود در سراسر کشور استقبال می‌نماید. لطفا جهت مذاکره با این شماره تماس بگیرید:03137483775 داخلی 2
6ارسال سفارش به شهرها و استان‌های مختلف چگونه انجام می‌شود؟ هزینه ارسال چقدر است؟
ارسال سفارشاتی که در سایت ثبت می‌شوند از طریق باربری صورت می‌گیرد. باربری سفارش شمارا به نزدیک‌ترین انبار به شما تحویل می‌دهد، با شما تماس گرفته می‌شود و پس از آن شما باید جهت تحویل سفارش به انبار مراجعه کنید. حداقل هزینه حمل تا باربری 30هزارتومان می‌باشد.
7از کجا بفهمم در یک کیلوگرم چند جعبه یا محصول وجود دارد ؟ ابعاد دقیق جعبه یا محصول را چگونه بفهمم؟
در صفحه هر محصول مشخصات کامل آن درج شده است. ابعاد دقیق و وزن محصول در یک تصویر با جزئیات دقیق ذکر شده است. با دانستن وزن یک محصول می‌توانید محاسبه کنید در یک کیلوگرم از آن چند عدد محصول وجود دارد.
[]