درباره محصولات

کاور قیف وافل بستنی درتولیدات اختصاصی ملک مقوا

کاور قیف وافل بستنی

با قرار گرفتن در روز های گرم سال بازار نوشیدنی ها و بستنی های حسابی گرم میشود ، از آب تگری گرفته تا انواع آب میوه های خوشمزه و بستنی های رنگارنگ.
اما اگر به دنبال تنوع در خوراکی های تابستانه هستید وافل بستنی را هم امتحان کنید.
امروزه یکی از خوراکی های محبوب که هنوز هم خیلی در سراسر کشور باب نشده است وافل بستنی می باشد که از اروپا نشات میگیرد و مورد استقبال دیگر کشور ها هم قرار گرفته است.
بستنی یکی از بسیاری از غذاهایی است که افراد مجذوب آن هستند. از کودکان خردسال تا بزرگسالان ، بستنی یک دسر خوشمزه برای سنین مختلف است.

هر وقت کلمات “بستنی” را می شنوید ، فوراً تصور می کنید ، غذای شیرین و خامه ای – غذای خوشمزه ای که قلب را با خاطره های دلپذیر از کسانی که آن را با آنها به اشتراک گذاشته اید گرم می کند.

این پست را ادامه دهید تا در مورد تاریخچه وافل بستنی بیشتر بدانید.

خاستگاه وافل به اروپای غربیِ برمی‌گردد . در آن زمان ، خمیر وافل در میان دو صفحه فلزی ریخته می‌شد که ساختاری مشبک همانند موم عسل داشت تا خمیر را نگه دارد .
وافل، نان ترد و شیرینی است که از ترکیب آرد و شکر و روغن و تخم مرغ و گاهی اوقات ماست تهیه می‌شود‌. اغلب به عنوان دسر و یا صبحانه میل می‌شود. و ظاهر آن به صورت شبکه شبکه می‌باشد .
وافل به صورت نوشتاری معانی دیگری هم داره ولی در اینجا به عنوان ، نوعی صبحانه مشبک عالی و خوش‌طعم می‌باشد که از کلمه قدیمی آلمانیِ Wefan به معنی «بافتن چیزی به شکل شانه عسل» نشأت گرفته است.

وافل بستنی نوعی خوراکی می باشد که به عنوان یک وعده صبحانه و یا عصرانه در نظر گرفته شده است و میتوان آن را با طعم ها ، سایز ها و ترکیبات میوه و مغزیجات مختلف تهیه کرد.

در این مقاله با محصولی که به صورت اختصاصی برای وافل بستنی تولید می شود آشنا می شوید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام خوردن بستنی دست های شما و حتی لباس هایتان کثیف شود این یکی از دلایلی است که ممکن است شما را از خوردن بستنی قیفی در خارج از خانه منصرف کند ولی ملک مقوا این مشکل را با توجه به امکانات تولید و راحتی مصرف کنتده حل کرده است.

کاور قیف بستنی محصولی از جنس مقوای بهداشتی

‏بستنی قائدتا جزء خوراکی های است که ظاهر آن هم روی اشتها تاثیر میگذارد لذا زیبایی ، ضخامت و بهداشتی تولید شدن کاور قیف بستنی هم حائز اهمیت است ، چرا که تماس مستقیم با بستنی دارد .

نوع مقوای به کار گرفته شده در تولید کاور قیف وافل بستنی مقوای ایندربورد است که یکی از پر مصرف ترین نوع مقوا در صنعت بسته بندی می باشد، بافت خوب ، ضخامت ، راحتی چاپ و نهایتا عدم تغییر شکل هنگام قرار گرفتن وافل بستنی دراین نوع کاورها ها جزء بهترین گزینه ها می باشد .

از این رو ملک مقوا با داشتن کارشناسان خبره به تولید کاور قیف وافل بستنی با سفارشات اختصاصی پرداخته است.

این محصول در دو سایز 14 *12 و 23 * 14.5  با ویژگی های زیر تولید شده است.

  • استفاده از مقوای ایندربورد خارجی بهداشتی
  • دورچسب خوب برای جلوگیری از ریختن بستنی از آن
  • امکان چاپ تا چهار رنگ
  • طراحی زیبا متناسب با نوع محصول