درباره محصولات

مجموعه کامل جعبه فست فود

جعبه همبرگر از سری جعبه فست فود ملک مقوا

اگر شما یک مغازه فست فود یا زنجیره ای از شعبات یک برند فست فود مطرح را دارید حتما با این مسئله که کیفیت بسته بندی و جعبه های فست فود که استفاده میکنید تا چه حد در رضایت مشتریانتون اثر گذار هست ، آشنا هستید .

شما میتونید همبرگر رو داخل کاغذ بپیچید و توی یک پلاستیک به دست مشتری بدید تا در طول مسیرش هزاران بلا و مشکل بر سر ساندویچ همبرگر عزیزش بیاد یا اینکه اون رو توی یک جعبه با برند فروشگاه خودتون عرضه کنید ،شما کدام را برای مشتریان خود ترجیح میدهید؟

همچنین اگر اسنک رو در جعبه مخصوص به مشتریانتون ارائه کنید اونها رو از خطر مالیده شدن سس به لباس گرون قیمتشون حفظ کردید و بعلاوه یک کار ویژه نسبت به رقبای خودتون انجام دادید.

اما آیا برای همه غذاهایی که به ارائه آنها مشغولید جعبه فست فود و بسته بندی ویژه وجود دارد ؟ بله !

پکیج کامل جعبه فست فود شامل:

جعبه همبرگر جعبه کیک پیتزا و جعبه اسنک  جعبه ساک همبرگر و جعبه کنتاکی جعبه لیوان سیب زمینی

بسته بندی فست فود

جعبه پیتزا

جعبه پیتزا دارای روکش های مختلف و چاپ از تک رنگ تا 4 رنگ و سایز های مختلف می باشد که در ادامه به معرفی سایز های مختلف و کاربرد آن ها می پردازیم.

جعبه پیتزا مینی: در ابعاد 18 * 18 در ارتفاع 3.2 سانتی متر می باشد و برای پیتزای کوچک استفاده می گردد .

جعبه پیتزای جوان: در ابعاد 20*20 در ارتفاع 3.5 سانتی متر می باشد و برای پیتزا با سایز متوسط کاربرد دارد.

جعبه پیتزا یک نفره:  ابعاد جعبه پیتزا یک نفره 23 *23  در ارتفاع 4 سانتی متر می باشد و برای پیتزا یک نفره مورد استفاده قرار میگیرد.

جعبه پیتزای کفی 25: این جعبه در ابعاد 24.8 *24.8 و با ارتفاع 4 سانتی متر می باشد این جعبه به جعبه کفی 25 معروف است و سایزی بین جعبه پیتزای یک نفره و دو نفره را داراست.

جعبه پیتزای دو نفره: این جعبه در ابعاد 27.2 * 27.7 و با ارتفاع 4 سانتی متر می باشد و سایز این جعبه مختص پیتزا های دونفره است.

جعبه پیتزای خانواده کوچک: این جعبه به جعبه کفی 31 معروف می باشد و در ابعاد 30.7 * 30.7 با ارتفاع 4 سانتی متر تولید شده است و برای پیتزا با ابعاد مخصوص کاربرد دارد.

جعبه پیتزای خانواده بزرگ: یکی دیگر از جعبه های تولید شده برای پیتزا ، جعبه پیتزای خانواده بزرگ که به کفی 34 معروف است ، می باشد که ابعاد این جعبه 35*35 و با ارتفاع 4.2 سانتی متر می باشد که برای پیتزا های با ابعاد مخصوص جعبه کاربرد دارد.

و اما جعبه پیتزا فامیلی: که شامل 2 سایز بزرگ برای پیتزا‌های 5 نفره و 7 نفره طراحی و تولید شده است.این محصول در سایز های 40*40 و 55*55 است.

ساک همبرگر

این جعبه مختص همبرگر می باشد در ظاهری متفاوت از جعبه همبرگر، در دو سایز کوچک و بزرگ و در ابعادهای 12*20 با ارتفاع 13 و 16* 27 در ارتفاع 10 سانتی متر می باشد روکش های این جعبه ها کرافت -روزنامه بدون چاپ می باشند.البته جعبه همبرگر هم در ابعاد 14*14 با ارتفاع 8 هم موجود است.

جعبه کنتاکی

در ابعاد 11.5 * 22.5 با ارتفاع 9 سانتی متر می باشد که در جنس سوپر-روزنامه و دو رنگ تولید شده است و جهت بسته بندی کنتاکی با ابعاد مخصوص این جعبه کاربرد دارد.

جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ هم مختص ساندویچ های خوش طعم و رنگانگ هستش که در ابعاد 31*7 با ارتفاع 7 سانت تولید شده است.با خرید این جعبه حمل ساندویچ را برای مشتریان‌تون راحت کنید.

جعبه کیک پیتزا

جعبه کیک پیتزا درابعاد 18*18 و با ارتفاع 4 سانت و 5 سانت وجود دارد که در دو رنگ ، کرافت – روزنامه و چاپ تک رنگ) تولید شده است.جعبه کیک پیتزا همان طور که از اسم آن پیداست برای کیک پیترا استفاده می‌شود.

جعبه اسنک

جعبه اسنک در ابعاد تک جفتی، دو جفتی، سه جفتی و چهار جفتی با ابعاد مناسب طراحی و تولید شده است.

اسنک تک جفتی 13 *13 با ارتفاع 5
اسنک دو جفتی 14*24 *5
اسنک سه جفتی 21*25 *5
اسنک چهار جفتی 25*25 *5

لیوان سیب زمینی سرخ کرده

لیوان سیب زمینی در دو شکل بدون درب و درب دار تولید شده است که درابعاد 8.5 * 8.5 و با ارتفاع 10 سانتی‌متر  می‌باشد. روکش آن سوپر -روزنامه با چاپ دو رنگ تولید شده و برای خوراکی های سرخ کرده اعم از مرغ سوخاری، قارچ سوخاری و سیب زمینی سرخ شده مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت ملک مقوا ، تولید کننده انواع جعبه فست فود با کاربرد های مختلف است و آماده دریافت سفارشات اختصاصی یا غیره در هر تعداد و وزنی می باشد. تمام محصولات این شرکت دارای گواهی سیب سبز سلامت از سازمان غذا و دارو هستند .

2 دیدگاه در “مجموعه کامل جعبه فست فود

 1. هانا گفت:

  سلام من جعبه پیتزا ساده سایز ۴۰ ، ۴۰ تا میخواستم ، من پیتزا فروشی ندارم ، کالایی دارم که تو این جعبه جا میشه

  1. مریم فلاحی گفت:

   سلام. ما یک جعبه پیتزا نزدیک به سایز مد نظر شما داریم. 41.7 در 41.7 سانتی متر که از لینک زیر میتونید آنلاین خرید کنید
   https://malekmoghava.ir/product/pizza-40-unprinted-box/

نظرات بسته شده است.