سیاست حریم خصوصی

مجموعه ملک مقوا در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران وبسایت خود به شیوه زیر عمل می نماید

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که نظر خود را در سایت ثبت می نمایید ، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات وارد می کنید جمع آوری می‌کنیم بعلاوه آدرس IP برای کمک به تشخیص هرزنامه ها.

رسانه

تصاویری که به سایت به منظور سفارش اختصاصی آپلود می کنید

فرم‌های تماس و سفارش اختصاصی

کلیه اطلاعاتی که شما از طریق فرم تماس با ما و یا فرم سفارش اختصاصی ثبت می نمایید ، توسط ما جمع آوری و نگهداری می شود

کوکی‌ها

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما از کوکی موقت استفاده می کنیم. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم،  کوکی‌ها اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش را برای شما ذخیره می کند. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

محتوا با منابعی از وب‌سایت‌های دیگر

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوایی از سایر وبسایت ها باشد مانند ویدئو ها. این بدین معنیست که شما از آن وبسایت ها نیز بازدید می کنید

این وبسایت‌ها کاملا ایمن هستند مانند سایت آپارات اما بهرحال ممکن است اطلاعاتی از بازدیدکنندگان را ذخیره نمایند.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر نظری برای ما ارسال کنید ما می توانیم با رد یا تایید آن را در معرض دید عموم قرار دهیم

کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر وارد می نمایند، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز نام کاربری) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

شما می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه می داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی هستیم.

[]