روال بازگشت کالا

افزایش اطمینان خرید مشتریان و اهتمام به افزایش رضایت مندی همواره از اولویت های ملک مقوا بوده است .بدین جهت ملک مقوا تلاش می کند تا هر محصول در شرایط مطلوب به دست مشتریان برسد با وجود این ممکن است که مشتریان پس از هر خرید به دلایلی نیازمند خدمات پس از فروش باشند .و لذا ملک مقوا این خدمت را به مشتریان خود با شرایط ذیل ارایه می دهد.
تماس با واحد خدمات پس از فروش در تایم اداری 03137472001
1 اگر محصول خریداری شده کیفیت مطلوب را نداشته باشد.
- اشکال در کیفیت محصول می بایست حداکثرتا 24 ساعت بعد از تحویل کالابه مشتری توسط ایشان با تلفن ویا ارسال ایمیل به کارشناسان فروش اطلاع داده شود. - مشتری فقط مجاز به باز کردن بسته بندی یک محصول می باشد و بسته بندی سایر محصولات مشابه همان محصول نباید باز و یا مخدوش شده باشد. نوشتن و یا برچسب زدن بر روی محصولات باعث می شود تا مشتری نتواند از این خدمت استفاده کند.
2اگر محصول خریداری شده از نظر مشخصات فنی و یا ظاهر با اطلاعات درج شده در وب سایت مغایرت داشته باشد.
- اگر این مغایرت بدون باز کردن بسته بندی قابل تشخیص می باشدبسته بندی نباید باز شود و در صورت باز شدن بسته بندی شامل بازگشت کالا نمی شود. - این مغایرت می بایست تا 24 ساعت پس از تحویل کالا اطلاع داده شود. اگر مشتری در حین خرید گزینه " محصولات مشابه در ظاهر ولی با همان ویزگی فنی " را تیک زده باشد شامل این خدمت نمی شود.
3اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.
- اگر محصول مشتری هنوز ارسال نشده باشد مشتری می بایست انصراف خود با تلفن هر چه سریعتر به واحد فروش اعلام کند. - پس از دریافت کالا انصراف از خرید به محصولاتی تعلق می گیرد که بسته بندی و وکیوم آنها هنوز باز و مخدوش نشده باشند.حتی اگر از کالا استفاده هم نشود. - اگر همراه کالا هدیه ای هم ارسال شده باشد این هدیه هم می بایست مرجوع شود. هزینه حمل ونقل مرجوع کالا به عهده خود مشتری می باشد.
4اگر در محصولات اختصاصی مغایرت سفارشی باشد.
- در کالاهای اختصاصی که به سفارش مشتری تولید میشود هر گونه مغایرت در مشخصات فنی شامل اندازه /رنگ/ جنس محصول/کیفیت چاپ/ و ... که توسط مشتری در وب سایت ثبت شده باشد شامل این خدمت می باشد . - توجه : خدماتی که بصورت مکتوب در حین سفارش ثبت شده باشد قابل قبول می باشد. - این مغایرت باید طی 24 ساعت بعد از تحویل محصول به مشتری به واحد فروش شرکت اطلاع داده شود. اگر این مغایرت بدون باز کردن بسته بندی قابل تشخیص می باشدبسته بندی نباید باز شود و در صورت باز شدن بسته بندی شامل بازگشت کالا نمی شود.
[]