درباره محصولات

بهترین سینی کیک برای استفاده قنادی‌ها

سینی کیک مقوایی

کیک‌ها به عنوان بخشی از خاطرات شاد و شیرین مردم، همیشه پر طرفدار هستند . آنها با تم‌های کودکانه، عاشقانه، شاد و اشتها برانگیز طراحی می‌شوند، اما سینی زیر کیک که برای ارائه به مشتری در زیر آن استفاده می‌شود نمی‌تواند بدون خلاقیت باشد چرا که در زیبایی و حتی تصویر خوب یا بد کیک در ذهن مشتری اثر خواهد گذاشت. سینی‌هایی که از جنس پلاستیک و کریستال هستند هیچ وقت نمی‌توانند جواب نیاز شما را در مقابل انتظاری که از خلاقیت و نوآوری دارید را بدهند.

از این رو برای حل این مشکل سری جدیدی از سینی کیک قنادی متولد گردید. این محصول بر پایه مقوا، ضمن سازگاری با محیط زیست از استاندارهای بهداشتی مانند سیب سلامت برخوردار می باشد. بعلاوه این جنس از سینی کیک قابلیت طراحی متناسب با برند و حتی هویت کیک را دارد.

حتما در هنگام استفاده از سینی مقوایی کیک به علامت استاندارد و نشان سیب سلامت توجه کنید.

همانطور که اشاره کردیم از این سینی کیک قنادی می‌توان متناسب با موضوع طراحی کیک استفاده کرد. ملک مقوا برای تولید سینی کیک هیچ محدودیتی برای چاپ طرح‌های مختلف ندارد و می‌تواند مطابق برند و سلیقه شما طراحی را انجام دهد.

اهمیت طراحی صفحه کیک و اثر آن در تزئین کیک

طراحی خوب به شما کمک می‌کند تا به شکلی به یادماندنی به مشتریان خود برسید و به شما کمک می‌کند تا مورد توجه قرار بگیرید.

ارزش طراحی خوب را برای نام تجاری و تبلیغات کسب و کار خود دست کم نگیرید. برای مخاطبان باهوش امروز طراحی خوب اختیاری نیست – برای موفقیت برند شما حیاتی است.

بنابراین وقتی این امکان برای حتی سینی کیک مقوایی برای شما وجود دارد، چرا از سینی‌های پلاستیکی و سینی کریستال که این امکان را ندارد استفاده کنید.

ویژگی های سینی زیر کیک مقوایی

سینی کیک مقوایی تولید شده در مجموعه ملک مقوا، به صورت یکپارچه از مقوای سه لایه، با استحکام بسیار بالا جهت تحمل وزن کیک خامه ای و فوندانت طراحی و تولید گردیده است.

  • 1) در برابر وزن کیک مقاوم است.
  • 2) قابل تجزیه و بازگشت به طبیعت است.
  • 3) در تمام اندازه ها و اشکال قابل تولید است.
  • 4) در چاپ و رنگ از تنوع بالایی برخوردار می باشد.
  • 5) استاندارد کالا و سیب سلامت از سازمان غذا و دارو را داراست
  • 6) در انواع روکش های OPP، متالایز و پشت طوسی قابل عرضه می باشد.
  • 7) زیبایی و جلوه کیک را چند برابر میکند.

سینی کیک آماده و یا اختصاصی؟

خرید سینی زیر کیک آماده، به نسبت ارزان‌تر از سفارش سینی کیک اختصاصی تمام می‌شود. همچنین چون می‌توان آنها را در تعداد کمتری خرید، به سرمایه اولیه کمتری هم نیاز دارند. ضمن اینکه برای طراحی آن هم لازم نیست هزینه‌ای پرداخت کنید، ملک مقوا طراح و ایده پرداز سینی کیک مقوایی این امکان را در فروشگاه آنلاین خود فراهم کرده است که سینی‌های کیک با چاپ عمومی و سفید ساده را در وزن 5 کیلو به بالا خرید کنید.

اما این سینی های کیک فقط جایگاهی برای کیک شما هستند و هیچ نقشی را در تاثیر گذاری برند شما در ذهن مشتری ایفا نمی‌کنند. و این همان فرصتی است که شما از دست می‌دهید، در اینجا به شما این نوید را می‌دهیم که حتی اگر طراحی و زیبایی سینی برایتان کم اهمیت است، ولی می‌توانید با استفاده از چاپ طلاکوب روی سینی‌های ساده، تنها شماره تماس، آدرس، آی دی صفحه اینستاگرام و حتی لوگوی خود را در گوشه‌ای از سینی برایتان چاپ کنیم این ها مهمترین اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید در اختیار مشتری خود بگذارید تا بتواند برای تولد و مناسبت های بعدی با شما تماس بگیرید و سفارش کیک‌های خوشمزه شما را بدهد.

حسن خوبی که این روش دارد این است که می‌توانید در تعداد 100 عدد به بالا این کار را به مجموعه ملک مقوا سفارش دهید.برای اطلات بیشتر دراین زمینه مقاله منتشرشده درمورد چاپ لوگو روی جعبه تعداد کم را مطالعه کنید.

چاپ اختصاصی سینی زیر کیکی

طراحی زیر کیکی را از برندهای بزرگ یاد بگیرید.

هیچ گاه یک برند بزرگ قنادی محصول خود را بدون نام و نشان به بازار عرضه نمی‌کند و حتما برای برند سازی و تاثیر گذاری نام تجاری خود از تبلیغات بر روی محصولات استفاده میکند که مشتری باز هم به سراغش بیاید.

  • برندهای بزرگ قنادی لوگو یا نشان تجاری دارند و از آن در طراحی جعبه، منو و تابلو‌ها استفاده می‌کنند.
  • این برندها از سینی کیک اختصاصی با طراحی منحصر به خود برای ارائه کیک و شیرینی استفاده می‌کنند. آنها رنگ سازمانی دارند و از آن در طراحی جعبه، دکوراسیون رستوران و لباس پرسنل خود استفاده می‌کنند.

در تصویر زیر نمونه‌ای از سینی زیر کیکی میبینید که برای برندهای بزرگ طراحی و تولید شده است.

چاپ سینی زیر کیکی

در نظر داشته باشید که خرید آنلاین سینی کیک در فروشگاه ملک مقوا در وزن حداقل 5 کیلو به بالا در ابعاد های مختلف امکان خرید دارد.

سایزهای گرد قطر 12 ، 23 ،27 ،31 ،34 و مربع 26*26 و مستطیل 30 *40 و 20*30 و 27*37 و 30 *50

برای سفارش اختصاصی با ما تماس بگیرید.
03137483774
03137483775